Web sitemiz yenilenme aşamasındadır

Gizlilik

 

Bu web sitesinin sahibi AKKUYU NÜKLEER A.Ş.’dir. Kullanıcılar, AKKUYU NÜKLEER A.Ş. sitesini ziyaret ederek, aşağıdaki koşulları her türlü maksat ve kullanım için kabul etmiş sayılacaktır.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle, bu web sitesinde yayınlanmış bilgilerden ya da bilgilere dayanılarak yapılmış işlemlerden veya Siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar/ziyandan dolayı AKKUYU NÜKLEER A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere AKKUYU NÜKLEER A.Ş. sitesindeki bilgi, belge, marka, logo, resimler, tanıtım filmleri, gazete kupürleri ve diğer hususlar çoğaltılamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, kopyalanmaz, yüklenemez, basılamaz, yayınlanamaz ve sair yollarla ticari amaçlara istinaden kullanılamaz.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesinde bulunan marka, logo, resimler, tanıtım filmleri, metin, ses, animasyon, video dosyaları ve benzeri materyallere ilişkin tüm telif ve/veya fikri mülkiyet hakları AKKUYU NÜKLEER A.Ş.’ye ait olup, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mer'i mevzuat kapsamında koruma altındadır. Bu kapsamda, hiçbir öğe çoğaltılamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, kopyalanmaz, yüklenemez, basılamaz, yayınlanamaz ve sair yollarla ticari amaçlara istinaden kullanılamaz. Aksi davranış gösterenler hakkında yasal yollara müracaat edilecektir.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesinde bulunan marka, logo ve kurumsal amblemler 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ve diğer mer'i mevzuat kapsamında koruma altındadır. Logolar hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Aksi davranış gösterenler hakkında yasal yollara müracaat edilecektir.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesinde yer alan erişim linkleri kullanılarak elde edilen bilgilerin kullanılması halinde her türlü sorumluluk bağlantı kurulan link yetkililerine aittir.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş., kullanıcılar tarafından web sitesindeki formlar ve/veya anketler aracılığıyla sunulan isim, yaş, cinsiyet, elektronik posta adresi, işyeri ve ev adresi, telefon numarası ve sair kişisel verileri; yazışmalar/yayınlar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvuruları değerlendirmek, anketlere katılım talebi göndermek ve benzeri amaçlarla kullanacak olup; üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş. önceden herhangi bir ihtarda bulunmaksızın hizmetlerini, hizmet kullanım koşullarını, site içeriğini ve yasal uyarı metnini yeniden düzenleme; bazı bilgi, belge, resim, logo ve sair içerikleri AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesinden kaldırma hakkını haizdir. AKKUYU NÜKLEER A.Ş. web sitesini ziyaret etmeye devam eden Kullanıcılar tüm bu değişiklikleri kabul etmiş sayılacaktır.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş., yukarıda sayılan hususlardan herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda, hukuksal yollara başvurma hakkını saklı tutar.