Sayın iş ortaklarımız, Akkuyu Nükleer Anonim Şirketi’nin Mustafa Kemal Mahallesi, 2159. Sokak № 14 Söğütözü, Çankaya/Ankara, 06510 adresinde bulunan ofisimiz taşınma aşamasında olduğunu sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Yeni ofisimiz 06 Mart 2020 tarihinden itibaren Mahall Ankara, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, B Blok 274/7 Kat: 11 No: 117 Çankaya / Ankara, 06530 adresinde hizmet vermeye başlayacaktır.

Tedarikçilere

AKKUYU NÜKLEER ANONİM ŞİRKETİ; 10.04.2012 tarihinden itibaren, 04 sayılı Talimatnameyi esas alarak, Rosatom Devlet Kuruluşu’nun Denetim Konseyi tarafından onaylanan ve Rosatom Devlet Kuruluşu’nun ihtiyaçları için ürün, iş ve hizmet alımına ilişkin siparişlere yer verilen www.zakupki.rosatom.ru adresindeki sayfasında yayınlanan Rosatom Devlet Kuruluşu Standart Sektörel Satın alma Yönetmeliği’ne (07.02.2012 tarih ve 37 sayılı) (bundan böyle SSSY olarak anılacaktır) uygun olarak satın alma faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

 

AKKUYU NÜKLEER A.Ş.’nin satınalma faaliyetlerine ilişkin bilgileri yayınladığı resmi sayfa, Rosatom Devlet Kuruluşu’nun ihtiyaçları için ürün, iş ve hizmet alımına ilişkin siparişlerin yayınlandığı www.zakupki.rosatom.ru adresindeki site ve AKKUYU NÜKLEER A.Ş.’nin işbu sitesidir.

 

Akkuyu NGS’nin yapımında tedarik edilen çeşitli türden ürünlere ve istihdam edilen şirketlere ilişkin ek gereklilikler listesi hazırlanmakta olup, bu listeye www.zakupki.rosatom.ru adresinden ulaşabilirsiniz.

 

AKKUYU NÜKLEER ANONİM ŞİRKETİ’nin Satın alma Prosedürlerine Katılım Başvurusunu Düzenleme Talimatı

 

Haberler

Satın almalar

Belgeler

Denetim ve Tahkim

Eğitim

Anketler

İletişim

 

Türk Akreditasyon Kurumu görevli personel bilgileri


1) Sistem Akreditasyon Daire Başkanı - Salih YÜKSEL

Tel: 03124108241

E-mail: salih.yuksel@turkak.org.tr

2) Sistem Akreditasyon Uzmanı - Hülya TÜLEK

Tel: 3124108254

E-mail: hulya.tulek@turkak.org.tr


Nükleer Tesisler İçin Ekipman Tedariği Sürecine ve İmalatçıların Onaylanmasına İlişkin Yönetmelik